Výhradné zastúpenie pre SR: 945 01 Komárno - Harčáš, P.O.Box 50, Mob.: 0903 217768, Tel.: 035 7705796
 
Web/Print Design | Corp./Brand Identity
 
 
------------------
Plocha rezervovaná pre obchodných partnerov a prevádzkovateľov nového a originálneho AVS Systému dodaného našou spoločnosťou.
 

reklama

www.auracentrum.sk > Obchodná ponuka :: sitemap :: kontakt :: 
    Vítame všetkých záujemcov o obchodné informácie. Sme jediným výhradnym zástupcom systému a technológie Aura Video Station, spoločnosti Inneractive Ltd./USA pre Slovensko. V zahraničí už zabezhnutý systém fotografovania Aury a Čakier je teraz prístupné širokej verejnosti aj na Slovensku.

V zahraničí už známa technológia je dobrou investíciou do budúcnosti. Tisíce až milióny ľudí na celom svete využívajú blahodarné a sebapoznávacie techniky a služby nami distribuovaného systému AVS Digital 5.1 SK. Systémom je možné doplniť svoje doterajšie činnosti, služby, prípadne ponúkať dodatočný servis ku svojim produktom. Zaobstaranie systému je taktiež dobrou cestou pre všetkých ktorých táto oblasť zaujíma a radi by sa venovali AURÁM a ČAKRÁM profesionálne. Touto cestou by sme chceli upozorniť všetky firmy, spoločnosti, živnostníkov a všetkých záujemcov z oblastí:
- prírodné liečiteľstvo
- výroba a predaj prírodných produktov
- alternatívne druhy liečby
- masážne salóny
- salóny krásy, fittnes, šport
- obchodné okolie kupeľov
- predajcovia IT, Elektro, veľkosklady
- zdrav. a osobn. poradenstvo
- exotické obchody, štúdiá
- kozmetické salóny, štúdiá
- turistický ruch
- a mnoho iných oborov
kde sa dá úspešne aplikovať AVS Digital systém a technológia. Technológia je väčšinou mobilná, čiže umožňuje aj cestovať. Môžete s ňou robiť aj hromadné podujatia, prípadne sa zúčastňovať výstav. Na výstavách môžete aktívne zaujať pozornosť publika ale taktiež vo svojom podniku, firme, obchode, kancelárii či predajni.

Za svoje peniaze dostane extrémnu širokú škálu podporných marketingových a reklamných prostriedkov a kľudne sa môžete venovať novej zaujímavej činnosti.

Kontakty:
Pevná linka: 035 7705796
Mobil: 0903 217768 
Email: auracentrum@post.sk
Web: www.auracentrum.sk

Adresa:
Komárno - Harčáš
P.O. Box 50
945 01

Dúfame že Vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať prvými obchodnými partnermi na Slovensku. Taktiež máme zaujímavé ponuky pre ďalších distributérov, obchodníkov z Celého Slovenska. Podobný tovar ešte asi nemáte vo Vašej ponuke keďźe sme výhradnými zástupcami. Všetci ktorý z Vás majú dobrého obchodného ducha asi nezaváhajú.

Tešíme sa na Vaše reakcie. Spojiť sa s nami môžete na vyššie uvedených kontaktoch alebo písomne na vyššie uvedenej adrese. 


S pozdravom Auracentrum TEAM Slovensko.

Počet návštevníkov: © 2004 Auracentrum, Design by Cr3o, Opt. for MIE 5+, min. 800x600px