Yumeiho masáž

Yumeiho terapia pochádza z ďalekého Východu, zo Shaolínskeho kláštora. Je masážna terapia , ktorá predstavuje 100 základných techník, ktoré zostavil Dr. Masayuki Saionji  - japonský lekár v roku 1978 po štúdiu rôznych metód z Japonska , Číny a iných krajín . Vybral najlepšie cviky a vytvoril z nich novú metódu.
 Obsahuje masáž, akupresúru a chiropraktiku. Masáž uvoľňuje svaly, akupresúra uvoľňuje svalové bloky a chiropraktika napráva kĺby v celom tele.


Teória Yumeiho metódy je založená na rovnováhe tela , ktorá je u väčšiny ľudí narušená. To spôsobuje vybočenie bedrových kĺbov, následne posun panvy a pokrivenie chrbtice .

Terapia predchádza chorobám a lieči aj vzniknuté . Ovplyvňuje chrbticu, bedrá, kĺby rúk a nôh,  napomáha k harmonizovaniu našich životných funkcií. Je obzvlášť vhodná na liečbu vnútorných ochorení  a pohybových orgánov.

Opakovanou aplikáciou vo väčšine prípadov  zmiznú bolesti v krížoch, ischias, bolesti kĺbov /vrátane artrózy/ , skolióza, rôzne bolesti hlavy, stuhnuté a boľavé ramená. Súčasne s tým sú odstránené sprievodné problémy vnútorných orgánov ako: úprava obehu krvi , krvného tlaku, lymfy, zažívacieho traktu, pohlavné funkcie, ženské ochorenia . Ďalej ochorenia pečene, žalúdku, čriev, srdca, sleziny, krvi a pod.

Terapia Yumeiho pôsobí nielen na fyzickej úrovni , ale tiež na psychickej , kde spôsobuje celkové upokojenie, odstráni nespavosť, sklony k rýchlemu oslabeniu tela a zvýši  imunitu. Terapia pôsobí aj preventívne  , to znamená, že zabraňuje vzniku vážnejších ochorení , účinkuje aj proti priberaniu a  starnutiu.  
 Masáž je vhodná aj pre deti.
 Prevádza sa v ľahkom oblečení na podložke na zemi.

 

Na cenník >>>

moja skola zivota
Regenračné centrum
You are here