Špeciálna masáž s láskavou energiou

Podstatou láskavej masáže je, že harmonizuje energiu tela, duše a ducha, vráti späť rovnováhu. Je to vyrovnanie a harmonizovanie energií . V očiach väčšiny ľudí sa podstata života zúžila na materiálne hodnoty. To skôr či neskôr spôsobí problémy ducha, ktoré v tele zabraňujú voľnému toku energií. Láskavá masáž uvoľní napätie a bloky, podporí krvný obeh a činnosť lymfatického systému.


Kto by nepočul o fantastickom účinku láskavej energie?  V dnešnom svete, kde sa len ponáhľame a nemáme čas starať sa o našu dušu, všímať si naše city, ani nezistíme ako veľmi túžime po láskaní. Negatívne účinky uponáhľaného životného štýlu a civilizácie náš organizmus vyvedie z rovnováhy. Najskôr nám túto skutočnou dá telo najavo cez energetický systém bez zmien na našich orgánoch. Potom prídu na rad drobné telesné problémy, ktoré neskôr vedú k degeneratívnym zmenám .

Cieľom láskavej masáže je navrátiť späť harmóniu tela, duše a ducha. Fyzickou úrovňou láskavej masáže sa informácie dostanú do iných vĺn, čím  duševná a duchovná úroveň pôsobia na telo. Účinkom láskavej masáže sa šťastie a radosť zo života prenesie celým organizmom. Všetky negatívne skúsenosti a kŕče sa uvoľnia, vnímanie vonkajšieho sveta sa otupí. Celý organizmus sa energeticky vyrovná a uvoľní.
Účinok systému odstránenia stresu je v príjemnom, jemnom dotyku . Koža je najväčší orgán na ľudskom tele, celková plocha je 1,6 metrov štvorcových. Dôležitú úlohu hrá v ochrane organizmu, popritom má aj špeciálnu funkciu: koža je svojimi piatimi miliónmi citových bodov pripravená vycítiť aj ten najmenší popud a tento cez nervový systém vyslať do mozgu.

Účinnosť a výnimočnosť láskavej masáže spočíva v tom, že masér sa jemnučko dotýka tela klienta. Počas masáže vykonáva jemné pohyby po celom tele. Láskavá masáž vráti organizmu rovnováhu, odbúra napätie, pomáha v uvoľnení, dobrovoľne navodí harmóniu tela, duše a ducha. Počas láskavej masáže, ktorá je taká ako malá „ nebeská kúpeľ „ máte možnosť pocítiť formou jemnej energie lásku anjelov a nášho Stvoriteľa. Pacient a aj masér sa dostanú ho hlbokého meditačného stavu.

Doterajšie skúsenosti ukazujú, že v mnohých prípadoch sa vedľa telesných blokov uvoľnia účinkom láskavej masáže aj duševné bloky. U väčšiny ľudí problém spôsobuje to, že nie pre svoje „ JA „ chcú vyhovieť, ale pre očakávanie ostatných ľudí. Cieľom láskavej masáže je, aby našu imunitu posilnila takými láskavými a pozitívnymi pocitmi ako sú milosť, láskavosť, veselosť, dobrota, spolucítenie , spokojnosť, viera, priateľstvo, odpúšťanie, láska, radosť, trpezlivosť a optimizmus.

Účinkom navodenej vonkajšej a vnútornej rovnováhy vaším telom preteká životná energia.

 

 Na cenník >>>

moja skola zivota
Regenračné centrum
You are here